В Киеве буйного водителя примотали скотчем к столбу

0

Участника ДТП в Киеве примотали к столбу скотчем, чтобы он не мог покинуть место происшествия. Видео инцидента опубликовано в Telegram-канале «Киев оперативный».

Отмечается, что водитель Ford в состоянии алкогольного опьянения врезался в автомобиль Toyota на автозаправке. После этого он и пассажирка, которая также была нетрезвая, начали угрожать водителю иномарки.

В результате девушку удалось успокоить, и она пошла спать в машину, а агрессивного водителя пришлось ограничить в движении. Полиция составила на нарушителя несколько протоколов.

Вважаєте, що бачили все?Може, й так, але цих унікалів — точно ні. Отже, пацанчик з малою нажерлися горілки і поїхали кудись на старенькому #Ford (#59750KE). Далеко не вийшло бо бєнзу не було. Заїхали на ОККО, що на Кільцевій і одразу ж в‘їхали у #Toyota. Вийшли і почали качати «права», він поліз з кулаками за що трохи отримав і був прив‘язаний до стовпа, а мала — нападати із пустою пляшкою з під горілки. На щастя її вдалося швидко вгамувати і вона пішла спатунять до автівки. В цей же момент якийсь наркозалежний вирішив скористатися кіпішем і вкрасти пляшку шампанського. Його ловлять і також крутять. Коротше, нарік на заправці спить і чекає охорону. Подруга в машині спить під шансон, а бухарь прив'язаний до ліхтаря і чекає на поліцію.Такі діла. Ну, а що — п’ятниця ж, х*лі🤷🏻‍♂️

Опубликовано Киев Оперативный Пятница, 12 апреля 2019 г.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ