В Тернополе патрульный прошел по карнизу дома и спас ребенка

84

Четырехлетняя девочка стояла на подоконнике и плакала — она оказалась одна в запертой квартире

В Тернополе полицейский прошел по карнизу многоэтажного дома, чтобы попасть в квартиру, где оказался запертым ребенок. Об этом сообщает пресс-служба управления полиции.

Патрульный через квартиру соседей, а потом через открытое окно попал в квартиру, где на подоконнике стояла и кричала четырехлетняя девочка.

Через некоторое время пришла мать — она оставила ребенка одного из-за срочных дел, поэтому с ней провели профилактическую беседу.

Служити та захищати: патрульні запобігли ймовірному нещасному випадку

Служити та захищати: поліцейські запобігли ймовірному нещасному випадкуСвятковий день, святковий настрій та безліч позитивних емоцій. Проте, навіть на свята, бувають і такі випадки.Вчора, 25 грудня, близько 12 години, на службовий планшет патрульних надійшло повідомлення про те, що на вулиці Дружби кричить людина та потребує допомоги. Один з автопатрулів одразу ж вирушив за вказаною адресою.Оперативно прибувши на місце події, поліцейські побачили маленьку дитину, яка стояла на підвіконні у відкритому вікні, голосно кричала та плакала. Однак двері квартири, де знаходилась дівчинка – були замкнені. Аби не допустити непоправного, інспектор, через житло сусідів, а потім уже через відчинене вікно, потрапив до помешкання, де була дитинка. На щастя, з 4 річною дівчинкою все було добре. За деякий час прийшла мати, яка пояснила поліцейським, що у неї були термінові справи. Патрульні провели із нею профілактичну бесіду, а також викликали працівників ювенальної превенції для з’ясування всіх обставин.Шановні батьки! Не залишайте вдома ваш найдорожчий та найцінніший скарб – дітей! Піклуйтеся про них, підтримуйте, чуйте їх побажання та прохання, будьте для свого малюка другом! У разі надзвичайних ситуацій — повідомляйте на спецлінію 102! Ми завжди на варті вашого спокою та правопорядку!#ternopilpolice

Опубліковано Патрульна поліція Тернопільської області Середа, 26 грудня 2018 р.

Leave A Reply

Your email address will not be published.