fbpx

Автоматичного призначення більше немає: для отримання субсидії доведеться подавати нову заяву

15

Автоматичного перепризначення субсидій з 1 травня не буде, тому усі, хто хоче отримати допомогу на оплату житлово-комунальних послуг, мають подати до структурних підрозділів соціального захисту населення пакет документів.

Автоматичного призначення більше немає: для отримання субсидії доведеться подавати нову заяву

Як повідомляє Департамент соціальної політики КМДА, для подальшого отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг з 1 травня 2021 року необхідно подати до структурних підрозділів соціального захисту населення районних в місті Києві державних адміністрацій такі документи:

  • нову заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі; 
  • декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за формами, встановленими Міністерством соціальної політики України.

Документи можна подати поштою, за допомогою електронних сервісів або особисто.

Відповідаючи на питання у коментарях під дописом, у Департаменті пояснили, що заяву і декларацію потрібно подавати, тому що у новій постанові про призначення субсидій виключено автоматичне перепризначення субсидій.

Також зазначається, що наразі Мінсоцполітики узгоджує нові бланки, вони з’являться орієнтовно 30 квітня. Перепризначення з травня буде відбуватися протягом травня-серпня.

Читайте також: Боржники з аліментів та власники новеньких авто: кому точно відмовлять в субсидії?

>постанову, яка посилює вимоги при наданні житлових субсидій.

Комментарии
Loading...