fbpx

КДБ переграє КВН. Порошенко вказав які 5 «червоних ліній» не слід переступати Зеленському

62

П’ятий Президент, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко у своєму зверненні оприлюднив 5 “червоних ліній” для Зеленського у процесі мирного врегулювання на Донбасі. 

КДБ переграє КВН. Порошенко вказав які 5 «червоних ліній» не слід переступати Зеленському

Про це ідеться у зверненні політика.

Неприпустимість будь-якої ревізії конституційно закріпленого європейського та євроатлантичного курсу України – це перша червона лінія, порушувати яку категорично неприйнятно, як би не кортіло зустрітися з Путіним”, – наголосив Петро Порошенко.

Ще одна червона лінія – це неприпустимість жодних поступок в питанні національної ідентичності, а саме української мови і української церкви, наголошує лідер “Європейської Солідарності”.

 “Третя червона лінія. Жодних виборів на непідконтрольних Києву територіях Донбасу, до повноцінного і чіткого, всеохоплюючого гарантування безпеки, деокупації і відновлення контролю над кордоном”, – переконаний п’ятий Президент.

Порошенко також вважає неприйнятними будь-які компромісів в питанні Криму, в тому числі щодо постачання води: “відповідальність за забезпечення водою має нести російська окупаційна влада, аж поки півострів не повернеться під суверенітет України”.

“П’ята червона лінія.  Ніяких пробачень Путіну за його агресію. Судові позови і справи, для притягнення до відповідальності Кремля мають і далі бути в пріоритеті. Скільки б років не пройшло, Москва повинна відповісти за вбивства українців і порушення норм міжнародного права. Злочини Путіна перед Україною не мають терміну давності. Шкода, що з 2019 року Зеленський не подав жодного нового позову”, – констатує Петро Порошенко.

Він також застеріг Зеленського від бажання зустрітись із російським президентом.

“Путін одержимий імперською ідеєю, дуже хитрий і досвідчений хижак. Квиток до Путіна коштує виконання передумов або взяття на себе певних зобов’язань. І є ризик, що Зеленський знову візьме на себе певні зобов’язання і кинеться їх виконувати заради самої зустрічі, як це було напередодні і під час нормандського саміту в грудні 2019 року. Треба враховувати, що у переговорах з Москвою Київ буде сильнішим у багатосторонньому форматі, за участі Берліна та Парижа, на основі спільної з ними переговорної позиції”, – попереджає п’ятий Президент.

“Кремль сьогодні вкотре наголосив, що Путін не хоче обговорювати із Зеленським Донбас, але у нас інших питань до Росії не існує. Нам нема про що говорити з Москвою, поки вона не повернула Крим та Донбас, крім як про саме повернення”, – наголошує Петро Порошенко.

“Навички “конкурсу капітанів”, Володимире Олександровичу, навряд чи допоможуть. КДБ переграє КВН. Ключ до перемоги – це міжнародна солідарність та єдність з Україною. Тільки спільним фронтом зсередини країни і на зовні ми зможемо дати відсіч російському агресору”, – резюмує лідер опозиції.

> вимагає пояснень: кого вакцинують поза чергою і коли будуть 10 млн доз Pfizer.

Комментарии
Loading...