fbpx

“Партійна робота – це не виступи в клубах”. Рудик розкритикувала Притулу за бажання очолити партію

36

Голова партії “Голос” Кіра Рудик відреагувала на заяву однопартійця і шоумена Сергія Притули, який восени програв вибори мера Києва, про наміри очолити політичну силу. За її словами, партійна робота – це не виступи в клубах, не виступи на стадіонах, це – системна, важка робота, яку не так приємно робити, як здається.

“Партійна робота – це не виступи в клубах”. Рудик розкритикувала Притулу за бажання очолити партію

Про це Рудик розповіла в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

Вона пригадала, що за півтора роки, відколи Притула став членом “Голосу”, у нього було багато різних амбіцій: хотів бути депутатом Київради, мером, членом політради, потім він повертався до своєї шоубізнесової кар’єри тощо.

За її словами, “Голос” буде діяти згідно з процедурами: з’їзд партії відбудеться, як і заплановано, в середині літа, і він вирішить, чи мають ці амбіції право на існування.

У нас є певні політичні амбіції у людей. Це, звичайно, дуже добре, тому що партія повинна складатися з амбітних, активних людей. У нас у партії люди із шоу-бізнесу, яким ми дуже вдячні (як, наприклад, Святославу Вакарчуку), ведуть за собою людей. Але партійна робота – це не виступи в клубах, не виступи на стадіонах, це – системна, важка робота, яку не так приємно робити, як здається”, – зауважила Рудик.

Всі процеси, які наразі відбуваються у партії, вона вважає “хворобою росту” і впевнена, що вони обов’язково минуть.

Рудик також наголосила, що розбіжностей щодо ціннісних орієнтирів у “Голосі” нині немає.

Читайте також: «Партія – це я»: як розвалюється «Голос»

> “Батьківщина” та “Голос” – причина.

Комментарии
Loading...