fbpx

Україна почала виходити з третьої хвилі COVID-19 – Степанов

35

Україна розпочала поступовий вихід із третьої хвилі коронавірусної хвороби. Про це свідчать основні епідеміологічні показники й маркери.

Україна почала виходити з третьої хвилі COVID-19 – Степанов

Таку інформацію надав під час брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Як порівняти минулий тиждень з позаминулим, то кількість осіб, які захворіли на COVID-19, зменшилася з майже 92 до 77 тисяч. Тобто занедужало на 15 тисяч менше людей. Кількість госпіталізованих минулого тижня проти позаминулого зменшилася майже на 3400 осіб. Все це говорить про стабілізацію ситуації. Ми пройшли надважкий період третьої хвилі коронавірусної хвороби», – зазначив Степанов.

Міністр також повідомив, що рівень захворюваності на COVID-19 пішов на спад у всіх областях України та місті Києві, де ситуація ще місяць тому була вкрай важкою. Рівень госпіталізації та завантаженості ліжок із киснем перевищує встановлені норми лише в одній області – Донецькій. Загальна кількість завантажених ліжок по Україні тримається на рівні 52%.

Це свідчить про те, що обмеження, встановлені адаптивним карантином, дієві. Коли ми всі дотримуємося чітких карантинних правил, то проходимо важкі атаки ковіду. Саме тому рішенням КМУ адаптивний карантин продовжено до 30 червня», – наголосив Степанов.

>коли приймуть рішення.

Комментарии
Loading...