fbpx

Виписують в нікуди. Волонтерка розповіла про смерть жінки, яку відправляли з лікарні додому

32

Литвинова розповіла, що лікарі хотіли виписати пацієнтку з низькою сатурацією, поклавши повну відповідальність за її стан, і за ймовірну смерть на рідних.

Виписують в нікуди. Волонтерка розповіла про смерть жінки, яку відправляли з лікарні додому

Про випадок написала  голова БФ “Свої” Леся Литвинова.

За словами волонтерки, трагічний випадок стався на Хмельниччині, але такі випадки непоодинокі. Лікарі інфекційних відділень “відправляють” додому пацієнтів з низькою сатурацією та інструкціями, щодо використання кисневого концентратора.

“Тиждень тому я кричала в трубку дурним голосом, прочитавши цю довідку. Дочка панянки була абсолютно впевнена, що забирає маму довиліковуватися додому… Потім довго і докладно пояснювала доньці чому я кричу і що може трапитися, якщо вдома відключиться світло або зламається апарат. І що рішення в підсумку приймати їй. Дочка вирішила не ризикувати”, – написала Литвинова.

І повідомила, що  сьогодні жінка померла у лікарні. І це той випадок, коли  краще що це не сталося вдома, бо  дочка собі цього б не пробачила.

До слова,  у МОЗ України похвалилися тим, що  закуповують кисневі концентратори для первинної ланки медицини. Ними зможуть користуватися пацієнти, які після госпіталізації виписані додому, але можуть потребувати кисневої терапії.
 

Комментарии
Loading...