fbpx

З Парку “Нивки” зроблять екопарк: що зміниться

33

На парк «Нивки» існують великі плани. Після затвердження проекту роботи хочуть розпочати у його західній частині. Крім очищення водойм, заміни аварійних сходів та освітлення, тут планують реконструювати доріжки, зливостоки.

З Парку “Нивки” зроблять екопарк: що зміниться

Про це розповів керівник Київзеленбуду Олексій Король.

“Є ідея встановити у парку фітофільтри. Все планування й дизайн, завдяки унікальному рельєфу парку будуть максимально природними. Це буде справжній екопарк. Тому — мінімум бетону, і максимум природних матеріалів, навіть на покритті доріжок, — сказав Олексій Король. — На першому етапі роботи проведуть на озерах №4 — 6 і локаціях в їх ареалі. Відновимо ці водойми, зробимо максимально природними. Потім черга дійде до озер №1-3 і так рухатимемось по території парку аж до Дубового гаю, кардинально нічого не змінюючи. Тут будуть й місця для риболовлі, до якої звикли місцеві мешканці, і умови для гніздування качок, проживання черепах… Ще раз підкреслю: готовий проект обговоримо з мешканцями”, – сказав він.

Олексій Король також розповів про плани Київзеленбуду висадити в нинішньому році більше 6 тисяч дерев у столиці.

“Нині ми проводимо толоки з прибирання територій, висадки дерев та кущів по всьому місту. Вже висадили майже 2 тисячі дерев. Садимо дуби, клени, липи, верби, липи, катальпи та кущі — бирючину, спірею, барбарис, ялівець і туї”, – додав він.

До слова, за даними Київаудиту, в межах закупівель для оновлення семи відпочинкових зон столиці за шість років місто втратило понад 49 млн грн з бюджету. 

До слова,  “ЄС” подасть апеляційну скаргу щодо перейменування вулиць.

Комментарии
Loading...