fbpx

З такою вакцинацією українці приречені. Про що йтиметься на позачерговому засіданні Ради на вимогу «ЄС»

24

27 квітня відбудеться позачергове засідання парламенту, ініційоване фракцією «Європейська Солідарність».

З такою вакцинацією українці приречені. Про що йтиметься на позачерговому засіданні Ради на вимогу «ЄС»

Про це у Facebook повідомив лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

За словами народного депутата,  тема  засідання –  припинення бездіяльності виконавчої влади у боротьбі з пандемією.

«Вже зараз за відсутності вакцинації кількість померлих від ковіду українців, страшно сказати, наближається до п’ятдесяти тисяч. Тим часом лише п’ять! осіб на всю Україну отримали, як і належить, дві порції вакцини. Ця п’ятірка і є оцінкою некомпетентності, безпорадності і безвідповідальності влади», – зауважує п’ятий Президент.

На переконання Порошенка, з таким катастрофічно низьким рівнем вакцинації українці приречені на четверту і наступну хвилі. Тому вкрай важливим для парламенту є примусити виконавчу владу захистити країну.

«Європейська Солідарність» запропонувала антиковідний план, в якому передбачила все: від закупівлі ліків до виготовлення української вакцини. Ми готові голосувати не лише за визнання роботи влади незадовільною, але й за рішучі кроки, які передбачають порятунок українців від пандемії», – наголосив Петро Порошенко.

Він також подякував за підтримку вимоги про скликання засідання усім фракціям Верховної Ради, окрім «Слуг народу». Адже провладна фракція не дала жодного підпису під вимогою.   

Відомо, що    позачергове засідання, де буде обговорюватися прийняття невідкладних заходів щодо протидії поширення COVID-19, відбудеться о 16:00. 

Друге позачергове засідання відбудеться одразу після першого за ініціативою «Слуг народу».

>вимагає пояснень щодо того,  кого вакцинують поза чергою і коли будуть 10 млн доз Pfizer. 

Комментарии
Loading...