fbpx

Ємець про відставку Степанова: “Від того, як рухати ліжка в борделі – ситуація ж не поміняється”

31

Допоки цією країною керують ті люди, які мають монобільшість в парламенті, яка обрала цей Кабінет міністрів з цим Степановим, а точніше виконала пряму вказівку свого беззаперечного верховного лідера Володимира Зеленського, у нас будуть міняти прізвища, кроваті будуть совати туди-сюди, – ефективність буде та ж сама.

Ємець про відставку Степанова: “Від того, як рухати ліжка в борделі – ситуація ж не поміняється”

Про це в ефірі Прямого” заявив правозахисник, народний депутат VII-VIII скликання Леонід Ємець.

“Степанов демонструє на всю країну якусь псевдоефективність, літаючи 17 годин в Індію, потім 17 годин назад для того, щоб зробити фоточку біля розгрузки невеличкої частини, менше ніж одного відсотка, для українців вакцин. І назвати це ефективним використанням часу міністра охорони здоров’я в часи пандемії, я думаю, ні в кого язик не повернеться, крім самого Степанова”, – сказав Ємець.

Він зауважив, що питання про відставку Степанова важко заперечувати навіть “слугам народу”, які у своїй фракції вже самі кричать, що треба його звільнити.

“Тільки, вибачте, як в старому анекдоті: від того, як рухати ліжка в борделі – ситуація ж не поміняється. Тому допоки цією країною керують ті люди, які мають монобільшість в парламенті, яка обрала цей Кабінет міністрів з цим Степановим, а точніше виконала пряму вказівку свого беззаперечного верховного лідера Володимира Зеленського, у нас будуть міняти прізвища, кроваті будуть совати туди-сюди, – ефективність буде та ж сама”, – додав Ємець.

На переконання політика, якщо хтось думає, що від того, що замість Степанова зараз прийде інший міністр, в Україні терміново з’являться вакцини, то це неправда. Вакцини не з’являються просто так, адже цим треба займатися системно…  

>утворенням тромбів у окремих щеплених людей.

Комментарии
Loading...