fbpx

Карантин, день 414. Вчені знайшли спосіб знищувати коронавірус за пів секунди

78

Дослідники з Техаського університету A&M (США) знайшли спосіб, який дозволяє знищувати вірус SARS-CoV-2 менш ніж за секунду. Вони вважають, що їхній метод може широко застосовуватися і мати справжній глобальний вплив на боротьбу людства з епідемією коронавірусу.

Карантин, день 414. Вчені знайшли спосіб знищувати коронавірус за пів секунди

Про це пише видання Phys.org.

Підігрівши секцію трубки з нержавіючої сталі, через яку проходить розчин із коронавірусом, науковці виявили, що при нагріванні розчину до 72 градусів впродовж близько пів секунди титр вірусу (кількість вірусу в розчині) зменшиться в 100 тисяч разів – цього достатньо для його нейтралізації та запобігання  подальшому поширенню.

За даними дослідників, термічна обробка є ефективним та практичним рішенням для зупинки розповсюдження COVID-19 через повітря. Метод можна застосовувати у вже існуючих системах опалення, вентиляції та кондиціонування.

Крім того, технологія може бути застосована проти інших вірусів, таких, як вірус грипу, які також поширюються повітряно-крапельним шляхом.

Зазначається, що теплообробку для нейтралізації коронавірусу практикували й раніше, проте в попередніх дослідженнях температура застосовувалася від однієї до 20 хвилин, що значно утруднювало практичне використання даної технології боротьби із вірусом.

>таблеток.

Комментарии
Loading...