fbpx

Креатив вітається, заохочується, нагороджується. У Київі пройде Color Run

30

KYIV COLOR RUN 2021 відбудеться 6 червня 2021 року на Троїцькій площі. Організатори очікують у цьому році більше 4000 учасників.

Креатив вітається, заохочується, нагороджується. У Київі пройде Color Run

Про це повідомили організатори заходу  ГО «Міський спортивний клуб «КМ Раннінг клаб».

Color Run започатковано в Україні у 2014 році командою Київського бігового клубу “KM Running club”. Головною метою  забігу є розвиток фізичної культури і спорту, та пропаганда здорового способу життя в місті Києві.

“Ми сподіваємось, що Кольоровий забіг спонукатиме українців до занять спортом та стане поштовхом для багатьох почати бігові тренування на постійній основі”, – говорять організатори.

Готується  дві дистанції у 3 км або  6 км.  Також можна зібрати команду та виграти у номінації «Найбільша корпоративна команда забігу». 

Дитячий забіг відбудеться на 3 дистанції: 200, 400 та 800 метрів залежно від вікових категорій. Кожна дитяча дистанція матиме свою назву: Тигренята, Ластівки та Зайчики.

“Кожний учасник перед стартом отримує спеціальну бігову білу футболку, стартовий номер та пакет справжньої індійської фарби холі, має змогу придбати благодійну сувенірну продукцію, разом з дітьми, батьками, коханими святкує початок літа та День Захисту Дітей”, – ідеться на сайті організаторів.

Організатори забігу готують  2 тонни фарби холі, а також багато приємних сюрпризів для учасників. 

 Відомо, до столиці повертається “День вуличної музики”.  12 червня музиканти-професіонали та аматори, гурти та оркестри виступлять на одній із трьох локацій фестивалю незалежно від рівня підготовки та репертуару.

 

Комментарии
Loading...