fbpx

Київ і область заговорили про “єдину гармонійну систему пасажирських перевезень”

28

Фахівці Київської міської та Київської обласної державних адміністрацій вирішили спільно долати транспортні проблеми пасажирських перевезень на міських та приміських автобусних маршрутах. Зокрема, в планах – створення спільного трафіка Києва та прилеглих районів для комфортного переміщення людей в столицю.

Київ і область заговорили про “єдину гармонійну систему пасажирських перевезень”

Як розповіли у КМДА, усі проблемні питання вирішуватиме спільна робоча двох адміністрацій.

Серед питань, які необхідно вирішити, – дублювання міських та приміських внутрішньообласних маршрутів, обмін представниками для включення до складу конкурсних комітетів та спільні перевірки перевізників.

Ми прагнемо побудувати єдину гармонійну систему пасажирських перевезень. Нам необхідна чітка синхронізація дій міста та області в цій частині. Треба дуже серйозно думати над організацією трафіку, тож ми будемо спільно напрацьовувати маршрутну мережу. Розвиток передмість безпосередньо впливає на розвиток інфраструктури Києва та є її невід’ємною складовою», – зазначив заступник голови КМДА Костянтин Усов.

Заступниця голови КОДА Тетяна Щербак наголосила, що для комфортного переміщення людей в столицю потрібно організувати спільний трафік Києва та прилеглих районів.

За її словами, для області буде дуже корисним досвід Києва у використанні електронної системи відслідковування маршрутів. Це дозволить налагодити контроль над переміщенням транспорту та зробити перевезення мешканців Київщини більш комфортним та безпечним. Крім того Київська область розглядає можливість введення електронних квитків на проїзд у громадському транспорті, в чому досвід столиці також буде у нагоді.

До складу робочої групи увійдуть спеціалісти у сфері організації дорожнього руху, представники профільних структурних підрозділів у сфері пасажирських перевезень, у тому числі з питань ІТ. Це буде постійно діюча комісія, яка збиратиметься розширеним складом раз на місяць для обговорення стратегічних питань.

Також учасники зустрічі обговорили роботу пасажирського транспорту в Великодні свята з урахуванням карантинних обмежень. Планується посилити регулювання руху та ввести більше ста додаткових одиниць громадського транспорту, які курсуватимуть з Києва до кладовищ, розташованих на території області. Це дозволить контролювати пасажиропотік та уникнути великого скупчення людей.

Читайте також: “Київ Цифровий” оновлює дизайн транспортної карти

Комментарии
Loading...