fbpx

Марш на честь СС “Галичина” в Києві: як пояснюють в КМДА

77

Міська влада не дає дозволів, не погоджує і не може заборонити проведення мирних акцій та зборів, гарантоване громадянам Конституцією України.

Марш на честь СС “Галичина” в Києві: як пояснюють в КМДА

Так прокоментували в КМДА марш до річниці створення дивізії СС “Галичина”, який пройшов у столиці 28 квітня.

В мерії кажуть, що відповідно до процедури, організатори ставлять до відома міську владу і правоохоронців про проведення тієї чи іншої акції.  Зокрема, за інформацією КМДА, марш, який відбувся в Києві 28 квітня, був заявлений не як акція до дня створення дивізії СС «Галичина», а як патріотичний марш вишиванок.

«А ті, хто заявляє про те, що місто, нібито, мало заборонити марш – або не компетентні і не знають Конституції і законів України, або свідомо маніпулюють. Оскільки мали б знати, що місто не має таких повноважень та механізмів», – підкреслили в КМДА.

В мерії нагадали, що правоохоронні органи розслідують і можуть притягнути до відповідальності громадян, які порушують закон. 

У КМДА додали, що пропаганді тоталітарних режимів не може бути жодного виправдання, навіть, якщо хтось намагається прикритися вишиванками.

Як повідомлялося, у Києві чоловік постане перед судом за нацистське вітання на марші.

>Ізраїль засудив марш на честь дивізії СС “Галичина”, зазначивши, що “підрозділи СС Ваффен були причетні до злочинів, що мали місце під час Голокосту”. 

Комментарии
Loading...