fbpx

Зеленський побажав українцям “великого миру”: Великоднє звернення (ВІДЕО)

30

Президент Володимир Зеленський привітав громадян України з прийдешніми великодніми святами. Він нагадав, що “серед українців багато тих, хто зараз відзначає Великдень на фронті і на передовій – в боротьбі за мир або на медичне чергування біля ліжок з хворими як в боротьбі за здоров’я, так і в боротьбі за життя

Зеленський побажав українцям “великого миру”: Великоднє звернення (ВІДЕО)

Про це йдеться у відеопривітанні, яке транслювалося на одному з українських телеканалів.

“Свято Великодня символізує перемогу життя над смертю, а ми з вами живемо в такий час, коли заради цієї перемоги ми відзначаємо Великдень вдома. Але в цьому для нас немає нічого страшного, нудного й тим більше гріховного, бо це і є виконання християнського зобов’язання, а саме турботи і любові до свого ближнього”, – сказав Зеленський.

 

Він нагадав, що святкувати Великдень вдома для нас так само радісно, адже поруч наші кохані, діти, онуки, батьки, найближчі та найрідніші люди.

“Нехай Великдень наповнить наші серця великою силою і добром для великих справ. Нехай Великдень принесе вам велику радість, надію, любов, злагоду і достаток. А нашій Україні великий мир”, – додав глава держави.

Читайте також: До мурашок. Українські артисти заспівали “Христос Воскрес” 12-ма мовами (ВІДЕО)

>орієнтовно о 10-й ранку у Великодню неділю, 2 травня.

Комментарии
Loading...