fbpx

Карантин, день 417. ЄС з наступного тижня почне випробування COVID-паспортів

30

Як очікується, випробування застосування документу розпочнуться упродовж другого тижня травня. Окрім Греції, до першої групи країн належать Іспанія, Італія, Мальта, Болгарія, Естонія та Люксембург.

Карантин, день 417. ЄС з наступного тижня почне випробування COVID-паспортів

Як передає Укрінформ,  ЄС планує протягом червня запровадити цифрові сертифікати, які міститимуть інформацію про вакцинацію або набуття імунітету проти коронавірусу.

Країни ЄС будуть  розділені на три групи залежно від того, наскільки вони технічно готові видавати такі сертифікати. Дія сертифікатів поширюватиметься на країни-члени Європейського економічного простору – Ісландію, Ліхтенштейн та Норвегію, а також на Швейцарію, за умови взаємності.

Цифровий сертифікат буде технічно готовий 1 червня, а повністю запрацює з 30 червня, сказав чиновник. Передбачається, що буде три різновиди таких документів: сертифікат вакцинації, сертифікат тестування та сертифікат одужання.

“Цифрові зелені сертифікати” видаватимуться безкоштовно під час щеплення проти коронавірусу у паперовому або у цифровому вигляді та міститимуть елементи захисту та ідентифікації, зокрема унікальний QR-код. Наявність такої цифрової ідентифікації дозволить розпізнавати дані таких документів у всіх країнах ЄС.

Період чинності “цифрових зелених сертифікатів” ЄС наразі не визначений й залежить від отримання наукових даних з огляду на прогрес у боротьбі з пандемією.

>особливі вимоги до проведення релігійних заходів під час святкування. 

 

Комментарии
Loading...