fbpx

Тищенко на митниці. Розбірки через туалет і зізнання угорцям у дружбі “з-під палиці” (ВІДЕО)

34

Народний депутат від “Слуги народу” і голова Закарпатської обласної організації політсили Микола Тищенко під час поїздки до Ужгорода влаштував “розбірки” з виконувачем обов’язків голови місцевої митниці Миколою Пожо.

Тищенко на митниці. Розбірки через туалет і зізнання угорцям у дружбі “з-під палиці” (ВІДЕО)

Спочатку Тищенко зауважив, що на митниці великі черги, на які “дивиться вся країна”, після чого покликав до себе Пожо і попросив пояснень, повідомляє НВ.

“Тобто венгри у всьому винні?.. До чого тут венгри? Ви почуйте мене, будь ласка: це наші сусіди. Вєнгрія – країна, яка є нашим найголовнішим стратегічним партнером. І не треба на них кивати, що вони в чомусь винні. Вони ні в чому не винні, вони наші друзі! Вони наші друзі! Кажіть, венгри – наші друзі! Кажіть, венгри – наші друзі! Угорці – наші друзі! На двох мовах кажіть!”, – звернувся Тищенко до очільника миттниці.

Пожо повторив слова нардепа, однак зауважив, що черг немає, на що Тищенко відповів:

“Я бачу, що ви її (чергу – ред) розігнали, бо знали, що я їду. Кажіть, що угорці – наші друзі! Кажіть на камеру, щоб це всі знали”.

Пожо знову повторив слова Тищенка, і тоді нардеп заспокоївся.

“Усі чули? Керівник таможні сказав “угорці наші друзі”. І щоб я більше не чув, що угорці в чомусь винні, тому що вони там щось пропускають, щось ні”, – додав Тищенко.

 

Потім нардеп вирішив з’ясувати, коли буде добудований туалет. Голова митниці сказав, що за місяць виділені на це кошти почнуть “освоювати”. Тищенко попросив його сказати це “всій країні”.

>вимагав паспорти і обшукував людей.

 

Комментарии
Loading...