fbpx

Заявив одне, зробив інше. Зеленський всім “наказав” бути вдома, а сам гайнув в Карпати (ФОТО)

36

Президент Володимир Зеленський у своєму великодньому привітанні заявив, що під час пандемії зустрічати Великдень вдома — прояв турботи й любові. Попри це, у мережі з’явилися фото Зеленського з дружиною 1 травня в Карпатах.

Заявив одне, зробив інше. Зеленський всім “наказав” бути вдома, а сам гайнув в Карпати (ФОТО)

На фото, опублікованих туристичним порталом «Йо.Верховина», Зеленський разом з дружиною  фотографується зі співробітниками музею в Карпатах.

За попередніми даними, глава держави прибув у Карпати не в рамках офіційного візиту, а на відпочинок. 

«Ніхто не очікував, але сьогодні 1 травня Верховину відвідав президент України Володимир Зеленський. Це був не офіційний візит, а відпочинок. Разом із дружиною побували на екскурсії в хаті-музей «Тіні забутих предків», де проживав та творив Сергій Параджанов, провела для них екскурсію місцева гуцулка пані Галина», – йдеться у повідомленні. 

Також на декількох фото президент сфотографований біля барної стійки, ймовірно, з місцевими мешканцями. І без дотримання соціальної дистанції.


Також, подружжя відвідало музей “Гуцульської магії” в якому, після екскурсії власник музею пан Микола подарував Володимиру символ гуцулів – музичний інструмент трембіту.


>привітав українців з Великоднем. Політик переконаний, що українці як християни мають  вірити, що Господь вказав нам дорогу до спасіння. І ця дорога пролягає через любов до свого народу, готовність захищати рідну країну і разом творити її майбутнє.

Комментарии
Loading...