fbpx

Татова майстерня, майстер-класи, фотовиставка, концерт. Як Київ відсвяткував День матері

27

У Парку партизанської слави до Дня матері сьогодні влаштували загальноміське свято “Щасливі родини – скарб країни”. Тож батьки і діти сьогодні мали можливість весело провести сімейне дозвілля, відпочиваючи та навчаючись новому.

Татова майстерня, майстер-класи, фотовиставка, концерт. Як Київ відсвяткував День матері

На початку святкового концерту усіх матерів із святом привітала заступник голови Київської міськдержадміністрації Марина Хонда.

Вона дякувала усім жінкам за ніжний прояв турботи і уваги до кожної дитини, за мудрість і терпіння, за працю й неймовірні старання, за душевне тепло і спокій, за найвищу материнську любов.

У місті проживає близько 15 тисяч багатодітних дітей і майже 700 матерів-героїнь. Буквально вчора 15 мам отримали звання “Мати-героїня”. Але для мене кожна мама, незалежно від того, скільки в неї дітей, уже є героїнею. Всю свою любов, всю свою ласку вона вкладає в дитину. А родина, яка допомагає матері, повинна бути міцною. Особливо нині, коли ми переживаємо війну на сході України. Бо будь-яка держава, перш за все, починається з людей, і запорука міцної держави – це міцна родина. І такі заходи допомагають зміцнити сім’ї та пропагувати відповідальне і рівноправне батьківство”, – сказала Марина Хонда.

Під час свята цього присутнім матерям, дружинам і матерям воїнів АТО, родинам, які прожили у шлюбі понад 40 років, прийомним матерям і багатодітним жінкам вручили подяки й квіти від міської влади.

На творчих майданчиках діти і батьки брали участь у різноманітних майстер-класах, які проводили керівники гуртків клубів за місцем проживання і представники громадських організацій.

Для учасників свята організували концертну програму за участю обдарованих дітей, сімей та творчих колективів міста, а також творчу локацію “Таткова майстерня”, фотовиставку “Міцні родини столиці” та консультативний майданчик із питань відповідального батьківства, усиновлення та різних форм сімейного виховання.

Окрім цього, діти та вихователі з дитячих будинків сімейного типу Києва взяли участь у сімейному квесті “Сімейні пригоди: відпочинемо разом!”.

Читайте також: Свято найдорожчих. В Україні святкують День матері

>величезний валун віком 1,8 млрд років. 

Комментарии
Loading...