fbpx

Відповідальність за роки брехні. Порошенко позивається до суду на Геращенка і МВС

44

Відповідальність за брехню, яку багато років продукують проти п’ятого президента, лідера партії “Європейська Солідарність” Петра Порошенка, рано чи пізно наздожене кожного. Наразі подано позов і очікується перше засідання у справі проти заступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка.

Відповідальність за роки брехні. Порошенко позивається до суду на Геращенка і МВС

Про це адвокати Петра Порошенка заявили під час брифінгу в агентстві “Інтерфакс-Україна”.

Як повідомив адвокат Ігор Головань, відповідачем у справі є сам Антон Геращенко, а також установа, в якій він працює – Міністерство внутрішніх справ України.

Він визнав, що ця справа просувається не дуже швидко, тому що підсудність там територіальна – це Печерський районний суд Києва.

Відповідно, наскільки я пам’ятаю, там лише зараз призначено склад суду. І ми ще не знаємо про дату першого судового засідання, але ми впевнені, що справа буде просуватися”, – розповів юрист.

За його словами, також ведеться робота стосовно Портнова – щоправда, теж не так швидко, як хотілося.

Вдалося нам домогтися, що скасовані закриття кримінальних проваджень за фактом вчиненим паном Портновим завідомо неправдивих повідомлень про злочин, ще тих дворічної давнини, які вже всі розуміють, що це наклеп і брехня, але ще не поніс він встановленої законом відповідальності”, – нагадав Головань.

Він також привітав наполегливість журналістів “5 каналу”, які не стали терпіти “хамські висловлювання Портнова в ЗМІ і соцмережах” і звернулися до кваліфікаційної дисциплінарної комісії, яка хоч і лояльно, але притягла Портнова до відповідальності за порушення правил адвокатської етики, винісши попередження.

Портнов оскаржив це до Окружного адміністративного суду міста Києва. Окружний адміністративний суд міста Києва його вимоги задовольнив, рішення дисциплінарної комісії адвокатської скасував. Однак наполегливі журналісти “5 каналу” оскаржили рішення ОАСК в Апеляційний суд. Відповідно апеляційна інстанція відмовила Портнову у позові і залишила в силі притягнення його до дисциплінарної відповідальності як адвоката, зазначивши прямо в своїй постанові, що обсяг цитат адвоката Портнова свідчить про системність порушення правил адвокатської етики”, – зазначив Головань.

Він пояснив, що таким чином встановлений факт, що адвокат Портнов завдає шкоди авторитету української адвокатури.

> анонсували “перший позов” проти Гордона за наклеп.

Комментарии
Loading...