fbpx

Вихідними пройде забіг “два в одному”. Всіх жвавих хочуть бачити на дистанції

38

16 травня у Києві відбудеться перший з початку пандемії повноцінний офлайн-старт від Run Ukraine.

Вихідними пройде забіг “два в одному”. Всіх жвавих хочуть бачити на дистанції

Як повідомляють організатори спортивного заходу, ключова дистанція змагань Дуатлон Кубок Києва   2021 — спринтерська дистанція з дуатлону, що включає етап бігу (5 км), етап велогонки (20 км) і потім ще один етап бігу (2.5 км).

В рамках івенту заплановано також міський Hoka забіг на 10 км.  

Також відбудуться дитячі старти — забіги на 300, 500 та 1000 м. Це чудова можливість долучити дітей до спорту, показати, що біг може бути не лише корисним, а й цікавим. Це можливість дитині проявити себе, позмагатися зі своїми однолітками, відчути атмосферу спортивного свята, отримати свою першу перемогу та медаль на фініші.

Окрім індивідуальних дистанцій, в рамках івенту Дуатлон Кубок Києва  2021 передбачені також командні змагання та естафета.  

Змагання проходитимуть із дотриманням усіх санітарних норм та правил карантину, а кожен з учасників отримає маску до та відразу після старту.

 Реєстрація на подію відбуватиметься онлайн, через офіційний сайт.

Додамо, на акваторії озера  парку “Орлятко” у Солом’янському районі пройшли відкриті змагання з судномодельного спорту. Змагалися учні та спортсмени у класах радіокерованих моделей-копій.

Комментарии
Loading...