fbpx

Приховали 20 млн грн податків на ремонті мостів: обшук в «Київавтошляхміст»

39

Чергові обшуки в комунальних підприємствах столиці. Цього разу Київська прокуратура проводить їх в службових приміщеннях підприємства по ремонту і утриманню мостів і шляхів “Київавтошляхміст” та в офісних приміщеннях підрядних підприємств. Обшуки проводяться за фактом умисного ухилення від сплати податків під час проведення робіт з реконструкції та ремонту мостів на суму понад 20 млн гривень.

Приховали 20 млн грн податків на ремонті мостів: обшук в «Київавтошляхміст»

Згідно з матеріалами слідства, два приватних товариства упродовж 2019 – 2020 року на замовлення КП “Київавтошляхміст” здійснювали роботи по будівництву та реконструкції мостів у м. Києві, в тому числі мостів на перетині проспекту Повітрофлотського та проспекту Перемоги, а також Індустріального мосту.

Схема так, як і в попередніх провадженнях – підрядні організації, діючи у змові з службовими особами КП, зазначали у фінансовій документації реквізити підприємств із ознаками фіктивності, залучених нібито для виконання субпідрядних робіт, що дозволяло ухилятися від сплати податків в особливо великих розмірах.

13 травня на підставі ухвали суду за адресами проживання організаторів схеми, в офісних приміщеннях вказаних підприємств, провели обшуки з метою відшукання первинних фінансових документів.

>тиском на столичну владу і придушенням місцевого самоврядування. А також особистим тиском на нього. Каже, що “столичну владу так не кошмарили, навіть у махрові часи Януковича”.

Комментарии
Loading...