fbpx

Проїзд у транспорті по 20 грн: кияни збирають підписи проти підвищення тарифів

30

Кияни швидко відреагували на заяви столичних перевізників “Київпастрансу” і метрополітену про підвищення вартості проїзду в громадському транспорті до 20-25 грн і просять владу не допустити цього.

Проїзд у транспорті по 20 грн: кияни збирають підписи проти підвищення тарифів

Про це йде мова у петиції №10585 на сайті Київради.

“Київпастранс” і Київський метрополітен заявляють ЗМІ і меру столиці В. В. Кличко, що їм складно і вкрай важко жити в пандемію коронавирусу COVID-19, але в той же момент не хочуть увійти в становище пасажирів – звичайних киян, багато з яких просто не зможуть платити такі суми у випадку прийняття нових тарифів, а це 1800 грн на робочі дні, не рахуючи поїздок у вихідні”, – пише автор звернення Павло Касьяненко.

На його думку, через здорожчання транспортники втратять вже існуючих пасажирів, що стане для них катастрофічним.

Киянин також зауважив, що Віталій Кличко і депутати Київради регулярно сповіщають киян про закупівлю нових тролейбусів, автобусів, і трамваїв, тому не розуміє заяви підприємства про підняття тарифу для оновлення рухомого складу.

Тому ми, кияни, вимагаємо не переглядати тарифи на наземний і підземний громадський транспорт до повної ліквідації пандемії коронавирусу і відновлення сприятливого фінансового стану киян”, – йдеться в петиції.

Читайте також: Підвищення вартості проїзду в транспорті до 20 грн – що кажуть в КМДА

>скороченням робочого тижня.

Комментарии
Loading...