fbpx

Дихати – небезпечно. Повітря в Києві стало бруднішим

35

У травні 2021-го року повітря у Києві наповнилося ще більшою кількістю шкідливих домішок. У атмосфері виявили підвищення рівня діоксиду азоту, діоксиду сірки, формальдегіду, оксиду азоту та фенолу.

Дихати – небезпечно. Повітря в Києві стало бруднішим

Про це говорять дані Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

Станом на 11 травня загальний рівень забруднення атмосфери по місту характеризувався як високий.

Найбрудніше повітря у столиці, за даними обсерваторії, спостерігалося на Бесарабській площі, в районі станції метро “Святошин”, на площі Перемоги, а також в районі Деміївки.

Відтак, у період з 4 по 8 травня 2021 року у повітрі Києва відзначено перевищення гранично допустимих концентрацій за середньодобовим змістом:

  • зважених речовин – в 1,1-1,2 рази на Бессарабській площі, проспекті Перемоги;
  • діоксиду азоту – в 6,5 рази – на площі Перемоги; в 4,2-4,8 рази – на вулицях Каунаській і Семена Скляренка, Бессарабської площі; в 2,7-3,7 рази – на всіх постах міста, за винятком проспекту Науки, 37;
  • формальдегіду – у 2,0-2,2 рази – на проспекті Перемоги, бульварі Лесі Українки, площах Бессарабської, Деміївській, Перемоги, вулицях Семена Скляренка, Каунаській; в 1,0-1,8 рази – на інших постах спостережень.

Читайте також: Дарницька ТЕЦ вдвічі знизила шкідливі викиди у повітря

Тим часом, сьогодні 14 травня, стався витік невідомої речовини у зеленій зоні та на території лісопосадки біля с. Перемога Броварського району. Повідомлення про це надійшло до Управління інспекції та контролю Броварської міської ради від громадян,

 
Комментарии
Loading...