fbpx

На дорогах водіїв очікує міжнародна програма Vision Zero та ще вдвічі більше камер

39

До кінця 2021 року в Україні встановлять близько 300 нових комплексів фотовідеофіксації порушень Правил дорожнього руху (ПДР).

На дорогах водіїв очікує міжнародна програма Vision Zero та ще вдвічі більше камер

Про це повідомив заступник міністра Антон Геращенко  в сюжеті одного з телеканалів.

Про те, що системи фіксації запрацюють по всім областям на тих ділянках доріг, де трапляється найбільше аварій, стало відомо ще в лютому цього року. Місця встановлення системи фото- та відеофіксації порушень ПДР   погоджені з підрозділами Національної поліції та службами автомобільних доріг.  Отже, за порушниками будуть спостерігати чотири сотні камер.

Також в планах МВС – застосувати шведську модель спостереження Vision Zero. З її допомогою українські правоохоронці сподіваються звести нанівець смертність на дорогах.

Створена на шведському прикладі міжнародна програма Vision Zero передбачає “принцип нульової терпимості” до загибелі або сильного травмування людей при аваріях.

В програму, зокрема, входять обмеження швидкості, штрафи за її перевищення тощо. Крім того, передбачена система, яка в автоматичному режимі оцінює безпеку дорожньої інфраструктури і пророкує вогнища аварійності.

Відомо, з 17 березня  в дію вступили нові підвищені штрафи за порушення ПДР. Сподіваємось, вам не знадобиться, але все ж нагадаємо, де можна дізнатись про свої штрафи та як оплатити.

Комментарии
Loading...