fbpx

Карантин, день 431. У Києві з’являться вакцинальні центри для щеплення усіх із листа очікування

92

Міністерство охорони здоров’я готується до відкриття вакцинальних центрів для щеплення від коронавірусу всіх людей з листа очікування. Це будуть локації з великою площею, наприклад, виставкові центри. Відкриття перших центрів очікується у Києві та Львові.

Карантин, день 431. У Києві з’являться вакцинальні центри для щеплення усіх із листа очікування

Про це на зустрічі з журналістами повідомив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Додатково для виконання доручення президента і прем’єра про вакцинацію всіх людей з листа очікування ми зараз ще запустимо на вихідних вакцинальні центри. Алгоритм для них був затверджений у п’ятницю оперативним штабом”, – сказав Ляшко.

За його словами, спершу вакцинальні центри з’являтимуться у містах-мільйонниках. Вакцинацію в них проходитимуть усі, хто записався у лист очікування вакцинації у застосунку “Дія”.

У понеділок-вівторок ми отримаємо перші регіони, які будуть готові відкривати”, – додав заступник міністра.

Ані дати відкриття, ані кількості таких центрів у столиці він не уточнив.

До слова, станом на 15 травня 2021 року до листа очікування вакцинації від COVID-19 записались 556 117 людей, щеплено від початку кампанії 939 238.

>спростував заяву прем’єра Дениса Шмигаля про те, що цими вихідними почнуть вакцинувати всіх, хто зареєструвався в “Дії”.

Комментарии
Loading...