fbpx

Уособлення сили і мужності: в Києві пройшов фестиваль «Звитяга Нескорених»

41

Сьогодні в Києві стартував фестиваль «Звитяга Нескорених». Цього року змагання проводять на території Центрального стадіону Деснянського району та ще на кількох спортивних локаціях.

Уособлення сили і мужності: в Києві пройшов фестиваль «Звитяга Нескорених»

Серед учасників змагань – ветерани та військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Національної поліції, Служби безпеки України. А також – ветерани добровольчих формувань, які отримали поранення, були травмовані чи захворіли внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій АТО/ООС або під час миротворчих операцій за участі України з 1991 року, повідомляє КМДА.

Цього року в рамках проведення фестивалю «Звитяга Нескорених» відбудеться відбір до Національної збірної команди, яка вперше представить Україну на міжнародних мультиспортивних змаганнях «Warrior Games 2021» («Warrior Games Team Ukraine»), що відбудуться в місті Орландо, штат Флорида, США.

До програми ігор входить 12 видів спорту: стрільба з лука, гольф, кульова стрільба, легка атлетика, велоспорт, плавання, веслування на тренажерах, баскетбол на візках, регбі на візках, пауерліфтинг і волейбол сидячи.

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у відкритті фестивалю «Звитяга Нескорених». Міська влада підтримує організацію та проведення заходу третій рік поспіль і надає фінансову підтримку (1,5 млн грн щороку).

«Для мене велика честь, разом з вами сьогодні дати старт змаганням Нескорених. Я пишаюся, що Київ приймає таку важливу спортивну подію – змагання патріотів, які поклали своє здоров’я в ім’я України. Сильних духом людей, які через біль, виснажливу роботу над собою, крок за кроком ідуть до нових перемог. У кожного з вас – свій подвиг і своя історія. Ви – уособлення сили і мужності. Ви – Нескорені! Я дякую за те, що ви обрали спорт, стали прикладом для всіх українців. Прикладом гідності, стійкості і патріотизму», – сказав Кличко.

>святкують День Європи на Михайлівській площі (ФОТО),

Комментарии
Loading...