fbpx

“Мама збирала зуби на асфальті”. Колишня посадовиця переїхала дівчину і не виходить на зв’язок

158

Жахливе ДТП сталося прямо в центрі Києва. Дівчину, що переходила дорогу на “зелене” світло, збив автомобіль і переїхав, навіть не пригальмувавши.

Постраждала, яка  дивом вижила, але отримала масу травм і потребує операції, сама написала про аварію у Facebook.

За словами Наталки Дикої, ДТП сталося 1 травня.  На пішохідному переході, на дозволяючий сигнал світлофора для пішоходів дівчину спочатку збила, а потім ще й переїхала машина. Водій зупинив машину на 15 метрів нижче від місця злочину, після того як на дорогу вибігли свідки.

Завдяки чуду дівчина змогла вижити, але сильно постраждала.

“Від удару і наїзду у мене було вибито п’ять передніх зубів, розірвало ясна, я отримала сильний струс мозку, грижу в хребті, розсічення голови, численні забиті місця, рани, гематоми всього тіла, страшні головні болі і абсолютно неймовірне психологічне потрясіння”, – написала постраждала. 

Це відео, яке за словами Дикої, вона зняла в той же день до аварії.

 А це відео аварії:

На сьогоднішній день Наталці Дикій провели першу складну і тривалу операцію на верхній щелепі і розписали план лікування на кілька місяців вперед з орієнтовною сумою лікування в 400 000 гривен. І як зауважила пастраждала, це тільки те, що  потрібно заплатити прямо зараз і це тільки те, що стосується зубів. Витрати на обстеження, лікування інших травм і реабілітацію поки в принципі неможливо оцінити.

Також дівчина зазначила, що інцидент не розголошувався , оскільки всі сподівалися на порядність винуватиці ДТП   і   компенсацію.  Виявилося, що за кермом автівки була колишня  головна санітарна лікарка міста Києва, а останні роки –  керівниця  СЕС Шевченківського району, Ірина Козлова.  Жінці  74 роки  і вона не виходить на зв’язок.

“Коли” швидка “відвезла мене до лікарні, на місце злочину приїхали мої батьки. Мама збирала мої зуби на асфальті в калюжах крові, а тато спілкувався з поліцією і слідчим. На допомогу Ірині Козловій  приїхала її дочка – Чащева Олена, лікар отоларинголог, яка працює в інституті отоларингології імені Коломійченка. Дочка Ірини Козлової запевняла мою маму, що їхня сім’я зробить все, щоб мене врятувати і допомогти. Взяла телефони моїх батьків “, – пише дівчина.

 Після довгих перемовин з родичами винуватиці ДТП, постраждалій так ніхто нічого не компенсував. Батьки Дикої   написали  заяву про відкриття кримінального провадження у зв’язку з нанесенням тілесних ушкоджень середньої тяжкості.

“У підсумку  Ірина Козлова сказала, що сума фінансової компенсації для неї не підйомна і нехай її визначає суд”, – повідомила потерпіла і додала, що має витяги з реєстру нерухомого майна Козлової.

Відповідно до витягів,  Козловій  належить 4х кімнатна квартира в центрі Києва в новому будинку на Олеся Гончара 35,  разом з окремим паркомісцем , кілька земельних ділянок в Києві на вулиці Лазурній та багато іншого майна, які належать онуку і доньці.

Наразі,  ні винуватиця, ні її родичі кілька днів не виходять на зв’язок.

Комментарии
Loading...