fbpx

Всього багато, і на будь-який смак. У КМДА показали програму святкування дня Києва

32

До Дня Києва і Дня столиці підготовлено різноманітну святкову програму, особливо насиченими на події стануть вихідні 29-30 травня. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Департамент культури КМДА створив онлайн-календар подій.

«Складаючи програму, ми передбачили для киян найрізноманітніші активності на будь-який смак. Окрім фестивальної частини, заплановано й низку турнірів та змагань із різноманітних видів спорту. Як завжди, під час святкування Дня Києва відбудеться наймасштабніший щорічний спортивний благодійний проєкт «Пробіг під каштанами». Також в усіх десяти районах столиці відбудуться цикли заходів у різних форматах», – розповів Валентин Мондриївський.

Всього у рамках святкування Дня Києва передбачено понад 160 заходів, завантажити їх детальний розклад можна на сайті КМДА.

Цими вихідними місто відзначає подвійне свято: 29 травня – День столиці і 30 травня – День Києва. Святкування розпочались виступом Муніципальної академічної чоловічої хорової капели ім. Л. Ревуцького, яка провела музичну екскурсію локаціями Андріївського узвозу.

>стануть Арка дружби народів та Співоче поле.

 

Комментарии
Loading...