fbpx

Чергове провалля біля Ocean Plaza – фото наслідків аварії

32

Сьогодні вулицю Антоновича в Києві знову затопило через прорив водопроводу, а на місті утворилося величезне провалля. Аварія сталась біля Ocean Plaza на тому ж місці, де взимку минулого року, коли людям довелось рятуватися від окропу. Тоді кілька людей отримали опіки. І от знову, на щастя, без постраждалих.

Кореспондент “ВК” побував на місці аварії та подивився, що ж там зараз відбувається.

На місці вже працює аварійна бригада. Місце пошкодження розрили (торік тут поклали новенький асфальт).

Вже привезли труби для заміни.

Як розповіли у “Київтеплоенерго”, пошкодження магістрального трубопроводу на на вулиці Антоновича, 176 сталося в ході гідравлічних випробувань. Пошкоджений трубопровід діаметром 1000 мм був введений в експлуатацію в 1987 році.

Аварійна бригада, яка знаходилась на чергуванні поблизу, оперативно розпочала відкачувати воду та локалізовувати витік води. Після цього триватимуть ремонтні роботи. Їх планують завершити впродовж доби.

Зазначається, що витік води стався поблизу місця пошкодження у січні 2020 року. Тоді було виявлено експлуатаційне пошкодження тепломережі під час опалювального сезону. Але у ході проведення ремонтних робіт було замінено лише пошкоджену ділянку трубопроводу довжиною 23 м.

Як повідомлялося, вулицю Антоновича біля Ocean Plaza залило водою (ВІДЕО). Наразі рух транспорту біля місця пошкодження частково обмежений.

>

Комментарии
Loading...