fbpx

Фото дня. Порошенко привіз бійцям на фронт полуницю

44

Сьогодні народний депутат перебував у Донецькій області. Головним подарунком військовим, звісно, не була полуниця. Під час поїздки на Донеччину Порошенко передав бійцям 108-го батальйону комплект відеоспостереження.

Про це стало відомо з допису і фото п’ятого президента, лідера партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка у Facebook.

“Життя на передовій не солодке. І тому усмішка кожного нашого Воїна дуже цінна. Привезли бійцям полуницю. Будемо частувати”, – підписав світлину політик.

Він також оприлюднив кілька світлин з передової, зазначивши, що  на «передку» – найкращі люди: “Справжні воїни, справжні герої. Ми сюди приїхали, щоб їм подякувати за ту величезну роботу, яку вони роблять. Щиро дякую і шаную ваш подвиг!”


Але головним подарунком, звісно, не була полуниця. Під час поїздки на Донеччину Порошенко побував у 10-й окремій штурмовій бригаді і передав бійцям 108-го батальйону комплект відеоспостереження.

У комплекті – камери спостереження для 9 взводних опорних пунктів, які будуть об’єднані в єдину мережу, інформація буде також надходити і на ротний опорний пункт, і в штаб батальйону. За словами військових, це дає змогу чітко контролювати переміщення ворога і посилює безпеку бійців на лінії фронту.

«На кожному взводно-опорному пункті, на ротному опорному пункті виставляються різні види камер. Є і нічне бачення, є і дальність. Не будемо розкривати, на скільки кілометрів, але на багато кілометрів. Командир, починаючи від взводу і закінчуючи батальйоном, а ми і до бригади дійдемо, мають абсолютно цілісну картину. Вже не треба спостерігачу підніматися вгору. Не треба ставати мішенню для російських снайперів. Постійно йде цілодобова фіксація руху ворожих сил по той бік фронту», – пояснює Петро Порошенко.

«Ми цим, по-перше, рятуємо життя наших воїнів,  укріплюємо оборону і робимо найсучасніше обладнання. яким підвищується ефективність бойових дій українських військ. Ми чекаємо, що також будуть украплені  антидроновими засобами радіоелектронної боротьби. Мені надзвичайно приємно, що повний комплект обладнання сьогодні ми маємо можливість передати у батальйон 10-ки», – наголосив Петро Порошенко.

Порошенко також вшанував пам’ять загиблого бійця 108-го батальйону Олексія Мамчія, поклавши квіти на місці його загибелі. «Ми поклали квіти зараз біля місця, де загинув півтора місяці тому наш боєць. Капітан також був поранений, але в строю, у бою. І я від імені всіх українців, які піклуються зараз про армію, бажаю вам перемоги, твердості. З великою вдячністю за ту величезну роботу, яку ви робите», – говорить лідер «Європейської Солідарності».

Петро Порошенко побував на контрольно-спостережних пунктах 108-го та 109-го батальйонів 10-ї ОГШБ і поспілкувався з військовими.

Як відомо, Петро Порошенко під час поїздки у Донецьку область побував у Центральній міській лікарні Торецька. Він передав медзакладу кисневі концентратори і поспілкувався з лікарями.

Комментарии
Loading...