fbpx

Керівників парків “Конча-Заспа” і “Голосіївський” взяли тепленькими на хабарях

39

Керівників одразу двох природніх парків затримали у Києві – обидва вони вимагали “мзду” від підприємців та обіцяли за гроші дозволити ведення бізнесу на рекреаційних територіях.

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

За даними слідства, керівник КП “Лісопаркове господарство “Конча-Заспа” вимагав та одержав від підприємця неправомірну вигоду за погодження облаштування мотузкового парку на балансових територіях комунального підприємства. Таку “послугу” посадовець оцінив у 4 тис. дол. США.

У свою чергу посадовець НПП “Голосіївський” вимагав та одержав від цього ж підприємця ще 54 тис. гривень за прискорення укладання договору для здійснення цієї діяльності.

26 травня обох посадовців затримано в порядку ст. 208 КПК України: керівника КП “Лісопаркове господарство “Конча-Заспа” – під час одержання другої частини неправомірної вигоди у сумі 3 тис. дол. США, а в.о. директора НПП “Голосіївський” – під час одержання усієї суми хабара.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання їм запобіжних заходів.
Слідчі дії тривають.

Довідково: Комунальне підприємство “Лісопаркове господарство “Конча-Заспа” засноване на комунальній власності територіальної громади міста Києва і підпорядковується Київському комунальному об’єднанні зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста “Київзеленбуд” при Управлінні екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської адміністрації).

Читайте також: У Києві керівник комунального підприємства вимагав хабарі за дозвіл на рекламу 

Комментарии
Loading...