fbpx

Кістки як сухий хлібчик. Левенята з контактного зоопарку на Київщині не можуть рухатися

31

Кістки левенят дуже крихкі й не витримують їхньої ваги.

Як повідомляє UAnimals, зоозахисники намагаються вилікувати тварин, яких занедбали колишні власники.

Відомо, що маленьких левів утримували на Ясногородській страусиній фермі, що за 30 кілометрах від Києва. Троє  левенят були іграшками та забавками для відвідувачів ферми і від цього наразі мають купу проблем зі здоров’ям.

«Зокрема через неправильне харчування кістки левенят дуже крихкі й не витримують їхньої ваги. Рентгени та перші огляди не тішать, і вже на сьогодні одне левеня потребує операційного втручання», – повідомляють активісти.

Наразі триває збір коштів на лікування трьох левенят.  

В UAnimals зазначають, що у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт 5409, який має заборонити контактні звіринці. Зоозахисники вважають, що у більшості контактних зоопарків звірі не мають необхідного простору для прогулянок, а від постійного контакту з людьми у тварин часто розвиваються психічні розлади. Деякі власники дають тваринам антидепресанти або транквілізатори, намагаючись контролювати їхню поведінку.

>звинувачували у знущанні над левенятами та ведмежатами і раніше (ФОТО). Хоча  тварини – не реквізит, не іграшка й не об’єкт, який можна використовувати задля розваги.

Комментарии
Loading...