fbpx

На пляжі “Молодіжний” щось будують – екологи кажуть, там нищать останню вцілілу ділянку

28

На пляжі “Молодіжний”, що розташований у Гідропарку на Долобецькому острові, розпочалось незрозуміле будівництво майже біля самої води. Активісти-екологи переживають, що тут з’явиться черговий “гендель” і остання вціліла ділянка пляжу буде знищена.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці громадської природоохоронної організації “Київський еколого-культурний центр”.

Як зазначається, днями посеред пляжу вирили котлован і залили його бетоном – активісти припускають, що скоро “тут з’явиться гендель і паркан” і Молодіжний пляж буде остаточно знищено.

За їхніми словами, поруч вже є подібний заклад, який нібито вбив половину пляжу Молодіжний. 

У КЕКЦ звертають увагу, що острів Долобецький входить до регіонального ландшафтного парку “Дніпровські острови” і є об’єктом природно-заповідного фонду України. Та попри це за допомогою забудови тут масово і систематично знищуються природні ділянки. 

Вони підозрюють, що чергове будівництво ведеться без узгодження Управління екології та природних ресурсів КМДА,

Крім того ресторатори грубо порушують статтю 89 Водного кодексу України, яка забороняє будь-яке будівництво в прибережній захисній смузі річок та озер на відстані не менше 100 метрів (для Дніпра). А басейн споруджується на відстані всього близько 20 метрів”, – зазначається у повідомленні.

У КЕКЦ додали, що керівник їхньої організації Володимир Борейко звернувся до Держекоінспекції України із заявою про проведення позапланової перевірки даного об’єкта з метою з’ясувати його законність.

Читайте також: Міни, гранати, патрони. Мешканців Київщини чекав небезпечний “сюрприз” на пляжі 

>підсипати пісок на пляжах – де вже можна відпочити. 

Комментарии
Loading...