fbpx

Сам би відпочивав. Як підготували до нового сезону заміський дитячий табір

29

Заміський дитячий заклад “Зміна”, розташований серед соснового лісу у Бородянському районі, готовий приймати дітей на відпочинок в літній сезон 2021 року. Наразі обговорюється питання про оздоровлення в закладі дітей з інвалідністю.

Про це розповіла заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олена Говорова під час інспекції закладу.

За її словами, у програмі заїзду для дітей організовуються культурологічні заходи, різноманітні конкурси, спортивні змагання з пейнтболу, туристичні походи, інтелектуальні турніри, веселі концерти, дискотеки та танцювальні вечори. Щодня працюють гуртки, секції та анімація. Облаштовано кінотеатр із трансляцією мультфільмів, кіно та літнього театру. Функціонує критий басейн, оснащений засобами рятування, ігротека, комп’ютерна зала, гурток сучасного танцю, малювання, англійська мова, хореографія. 

 У попередні роки тут провели капітальний ремонт – відремонтували шість спальних корпусів, клуб-їдальню, адміністративний корпус та санітарну частину.

Також тут відремонтували спортивні майданчики, але вся інфраструктура для занять спортом залишилася ще з радянських часів і має бути  суттєво модернізована. До того ж, територія дозволяє нам облаштувати тут ще й сучасний стадіон.

Заклад може прийняти за сезон понад тисячу дітей. Якщо ми хочемо, щоб вони мали дійсно якісні умови для оздоровлення та змістовного відпочинку, спортивну інфраструктуру треба розширити та осучаснити”, – зазначила Олена Говорова.

У цьому закладі діти можуть перебувати 21 день та 14 днів. Загальна площа зелених насаджень складає більш як 70% загальної площі території.

Заступниця голови КМДА додала, що в закладі “Зміна” вже проведені всі процедури із закупівлі продуктів харчування, дезінфекційних засобів, спортивного інвентаря та укладені відповідні договори. Повністю укомплектований штат вихователів, працівників харчоблоку, медперсоналу.

За даними КМДА, протягом минулого року позаміським дитячим закладом оздоровлення та відпочинку “Зміна” прийнято на оздоровлення 295 дітей. За 2019 рік оздоровлено 1 287 дітей.

Читайте також: Один дитячий табір для всіх: інклюзивні загони мають стати реальністю

> продали з аукціону компанії, засновниками якої є кіпріоти.

Комментарии
Loading...