fbpx

10 років був заморожений: на добудову Дарницького мосту оголошено тендер

57

Будівництво Дарницького мосту — відомого київського довгобуду – буде нарешті завершено. “Укрзалізниця” оголосила тендер на пошук підрядника для виконання робіт.

Про це повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

“Дарницький міст — це ще одна невтішна сторінка в історії української інфраструктури. 10 років цей об’єкт перебував у замороженому статусі. Нагадаю, що більшість довгобудів у нашій країні виникають з двох причин: перша — це системна корупція, а друга — небажання та неспроможність взаємодіяти між різними органами влади”, – зазначив Кубраков.

Він запевнив, що “Укрзалізниця” обов’язково залучатиме на об’єкт незалежний міжнародний технагляд.

Пропозиції на участь у тендері прийматимуть до 11 липня 2021 року. Будівництво оцінили у 1,2 мільярда гривень. Завершити роботи планують до кінця 2022 року.

Зазначимо, що залізнична частина Дарницького мосту вже багато років успішно експлуатується, необхідно добудувати автомобільну інфраструктуру. Зокрема, у ході робіт буде добудовано автомобільні з’їзди на лівому березі Дніпра. Тут міст веде до розв’язки на Дніпровській набережній, а також включає дорогу вздовж залізничних колій через Харківський шляхопровід у напрямку станції Дарниця. На правому березі міст виходить на Наддніпрянське шосе та готовий на 100%.

Довідково. Дарницький міст — це комбінований залізнично-автомобільний міст через Дніпро в Києві, що включає залізничну колію та шестисмугову автомобільну дорогу — в обох напрямках по три смуги. Споруджували міст упродовж семи років, 2004-2011 рр. Міст лише частково введено в експлуатацію, з 2010-2011 рр. відкрито рух для залізничного транспорту та з’їзди й заїзди автомобільної частини мосту на правому березі.

За часи простою його часто використовували зірки для зйомок кліпів. Так, цього року Дарницький міст став “зіркою” у кліпі британського дуету Royal Blood.

Читайте також: “Не вставляйте палки в колеса” – Кличко про ситуацію з Дарницьким мостом

Комментарии
Loading...