fbpx

Філіал пекла. Саме так називають місця, де здають ковід-тести в аеропорті Бориспіль

47

На страшних нервах, бо тут організація здачі тестів все через одне місце, ручок нема, заповнюй чим хочеш якісь анкети, купа народу як в мурашнику, бігає.

Враженнями від проходження всіх кіл пекла поділилася журналістка Мар’яна П’єцух.

За словами журналістки, саме в тих неорганізованих чергах є найбільша ймовірність заразитися коронавірусом. Адже система не дозволяє зробити все спокійно, а комфортних умов також в аеропорті немає. 

“Вже хвилин 30 як я тут тусую в черзі, поки розбиралась анкету якої лабораторії брати, чому різні ціни у всіх, шукала ручку, сканувала і банк давав помилку, вводила вручну рахунок, шукала місце, де сісти і заповнити хоч олівцем ту анкету, бо всюди купа людей, а тут ідіть назад в чергу, а черга вже людей 30 позаду. Вона йде довго, бо лише три людини беруть аналіз на одночасно кілька літаків, які прилетіли..перед тим хвилин 20 стояли на паспортному кордоні”, – оповідає ситуацію П’єцух.

Дівчина розказує, що просто   все на купі і нічо неясно. Особливо маячнею виглядає ситуація,   коли вже здав тест:  люди з валізами пропихуються між чергою назад, бо  іншого виходу там нема.

“І якщо десь і підчепити ковід в подорожі, то шансів в цьому мурашнику і дурдомі – найбільші. Ну і в літаку маски масово спускають з носа. І який сенс в тих тестах , якщо ти заразився в літаку, і одразу його зробиш, то вірус не покаже”, – зауважує журналістка.
 
Мар’яна  радить не здавати по можливості тести в Борисполі.  Або здавати, але за 1500 грн, тоді там без черг  – це точка ще по дорозі до отримання багажу.  
 
До слова, біля метро Бориспілська одразу шість вантажівок потрапили в ДТП (ВІДЕО).
Комментарии
Loading...