fbpx

“Ахрана атмєна”. Під Києвом в останній момент відмінили грандіозний рейв-фестиваль

78

Проведення фестивалю «Річковий рейв», який планувався з 28 по 30 травня у Вишгороді, заборонили. Рішення про заборону ухвалене за підсумками засідання Вишгородської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Вона постановила, що організатори начебто не можуть забезпечити виконання карантинних вимог.

Про це повідомило місцеве управління поліції у Facebook.

«З урахуванням неможливості організатора забезпечити виконання карантинних вимог (…), відсутністю в організаторів можливостей дотримуватись рівня шуму, що не перевищують рівнів, установлених санітарними нормами, (…) — заборонити проведення фестивалю мистецтва та музики «Річковий» на території м. Вишгород» — йдеться в постанові.

Крім того, поліція пообіцяла «реагувати в межах діючого законодавства», якщо концерт таки проведуть.

Натомість, його організатори повідомляють у Facebook, що про проведення фестивалю повідомляли заздалегідь і навіть персонально керівництво міста. 26 травня до організаторів начебто прийшли поліцейські і повідомили про необхідність скасувати захід, при цьому не повідомили, які порушення слід усунути.

«… на локацію Річкового навідалася група поліції і у приватному порядку повідомили, що захід не відбудеться, через недотримання карантинних норм. Ми запитали — які до нас вимоги? Що ми можемо зробити, щоб захід все ж таки відбувся. Відповідь на всі питання були лише одна — вимога скасувати захід!» — повідомляють вони.

Комісія, яка назвала причини скасування фестивалю, начебто також не йде на контакт з іншою стороною.

«У нас вже все було готово, ми з нетерпінням чекали на зустріч з вами. Сцени, арт-об’єкти, баржі, усі ді-джеї на низькому старті. Робота сотні людей стає на паузу. Все потрібно зупиняти без адекватної причини із сторони влади» — повідомляють організатори концерту.

Невдовзі вони обіцяють назвати нову дату проведення заходу і обіцяють, що квитки залишаться дійсними для усіх відвідувачів.

До слова, на фестивалі Atlas Weekend в Києві, який цього року через пандемію пройде у зміненому форматі, виступить російський співак Валерій Меладзе.

 

Комментарии
Loading...