fbpx

“Два роки без живих концертів, ми скучили за вами”. Вакарчук в Києві завтра презентує Оранжерею

37

«Оранжерея» — третій авторський проєкт Святослава Вакарчука, записаний разом з учасниками «Океану Ельзи», запрошеними джазовими музикантами та вокалісткою Віталіною Мусієнко.

У неділю, 30 травня, у Палаці Україна Святослав Вакарчук наживо представить музичний проект Оранжерея. Про це сам співак і вокаліст повідомив у Facebook, запросивши киян на зустріч.

“Майже два роки без живих концертів. Повірте, ми дуже скучили за вами. Сподіваюсь, ви скучили за нами. Приходьте, буде круто”, – звернувся Вакарчук до прихильників.

Оранжерея— це третій музичний проект Святослава Вакарчука поза межами Океану Ельзи.   Крім Святослава Вакарчука, що відповідає в Оранжереї за вокал, фортепіано і мелотрон, проект записаний за участі трьох учасників Океану Ельзи і запрошених музикантів.

Це Денис Глінін — кахон, барабани, перкусія, Мілош Єліч — гітара, рояль, синтезатор і Денис Дудко — акустична гітара, бас-гітара. Запрошеними музикантами стали український джазовий трубач Денніс Аду і гітарист Гриша Чайка.

Також вперше до свої проектів Святослав Вакарчук залучив жіночий вокал. Разом із ним заспівала вокалістка Віталіна Мусієнко. 

За словами співака, після  двох концертів   у Житомирі, він сповнений в успішності його нового проекту та концертного туру. 
 
“Найкрасивіший наш проект, який варто побачити! Повтору концертів #Оранжерея не буде. Зараз або ніколи) “Оранжерея тур” Україною – попереду ще 21 місто”, –  ідеться у дописі гурту “Океан Ельзи” у Facebook після концертів у Житомирі.
 
Комментарии
Loading...