fbpx

Військовий мотоцикл BMW R75, “Моргуновка”, Pontiac 50-го року. В Києві драйвує фестиваль OldCarLand (ФОТО, ВІДЕО)

34

Найбільш рідкісні й ексклюзивні машини представлені на території Музею авіації протягом вихідних.

До 30 травня у Музеї авіації в Києві проходить найбільший технічний фестиваль OldCarLand!
 
За словами організаторів,   тут можна зануритись у атмосферу минувщини: побачити найкращі автомобілі минулого століття, оцінити ретро-образи учасників та стати свідками історичної реконструкції.
 
На фестивалі представлена не тільки українська мототехніка, але й закордонна:
СМЗ С-ЗА – один з найвідоміших радянських автомобілів. Свою славу він здобув завдяки ролі у фільмі “Операция Ы или Новые приключения Шурика”. Саме через цю кінострічку він отримав прізвисько “Моргуновка” (на такому авто їздив герой Євгенія Моргунова):
 
Pontiac Silver Streak 8 1950 року випуску, який придбали білоруси минулого року в Америці і вперше привезли на Old Car Land 2021. До великої реставрації, в Америці, у цьому авто жили миші, а власник зберігали картоплю. Історія машини вражає:
Dodge WC54 — легка вантажівка періоду Другої світової війни. Абревіатура WC розшифровується як «носій зброї». Цей Dodge був головною санітарною машиною Медичного корпусу армії США у ході війни. Окрім цього, модель активно використовували під час війни у Кореї.
Skoda Popular 1939-го року випуску:
Та багато інших моделей, за історіями яких можна зняти кілька сезонів авантюрного кіно.
До слова, біля музею на вулиці Медовій обмежили рух. Сьогодні він там одностронній. В’їзд до музею тільки з вулиці Народного Ополчення.
 
Відомо, цими вихідними кияни та гості міста відзначають подвійне свято: 29 травня – День столиці і 30 травня – День Києва. Де розважитися на День Києва (програма).
Комментарии
Loading...