fbpx

До ловців перлів: З Києва до Рас-ель-Хайма можна буде літати прямим рейсом

34

З 24 червня 2021 року «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) запускають прямий авіарейс до емірату Рас-ель-Хайма прямим рейсом. Рейси з аеропорту «Бориспіль» будуть виконуватися двічі на тиждень.

Як розповіли у компанії в майбутньому частота польотів може бути збільшена.

Політ із Києва до міжнародного аеропорту Рас-ель-Хайма складає п’ять годин. Після прибуття усі гості Емірату проходять обов’язкове безкоштовне ПЛР-тестування в аеропорту, крім того, перед поверненням додому, у туристів буде можливість пройти повторне безкоштовне тестування.

Українці зможуть побачити всю красу Рас-ель-Хайма та взяти участь у всіх пригодах, які представлені в Еміраті. Серед них і сафарі на джипах теракотовими дюнам в пустелі, і візит на єдину в Перській Затоці ферму з вирощування перлів (Suwaidi Pearls Farm), і пригодницький курс виживання в екстремальному таборі Беар Гріллс (Bear Grylls Explorer Camp), і захоплюючий політ на найдовшому в світі зіплайні (Jais Adventure Peak) над горою Джебель Джейс – найвищій вершині в ОАЕ.

Гості Рас-ель-Хайма гідно оцінять 64 кілометри піщаних пляжів Емірату, а також його багату історію та культуру. Чотири місцевих пам’ятника архітектури, найвідоміші з яких – форт Дайя і село ловців перлів Аль-Джазіра-аль-Хамра, входять до списку кандидатів на всесвітню спадщину ЮНЕСКО.

Багато готелів працюють за системою «все включено», і радують гостей спеціальними пропозиціями та акціями. Правила безпеки і соціальна дистанція діють у всіх готелях, де суворо стежать за дотриманням масочного режиму.

>Газіпашу запускають прямий рейс.

Комментарии
Loading...