fbpx

“Лягти й померти та тиждень поїдання апельсинів, як якась обізяна”. Чепинога розповів як переніс ковід

78

Український політик, блогер, журналіст, колишній народний депутат України розповів про те, як він не вірив в ковід і як важко ним перехворів.

Про особистий досвід Віталій Чепинога написав у притаманній йому манері, з гумором та матюками, у Facebook.
 
За словами відомого блогера, він   був впевнений, що  ніякий ковід йому не загрожує. Бо Чепинога тривалий час займається  йогою, практикує  веганство та має сильний імунітєт.  
 
“У кожного ковідного свій особистий досвід перебігу хвороби. Я його пережив дуже тяжко. Британський різновид (очевидно). Пневмонія двобічна, 50 процентів території легень уражено. Жуткий, неймовірний, неприродний кашель… 39-40 температура безперервно, впродовж 20-ти днів, цілодобово, не збивається нічим і ніяк, лихоманка, паніка, тотальне безсоння, повна відсутність апетиту і будь-яких бажань та мотивацій. – “Лягти й померти” – єдина досяжна мрія… Нічого не їв три дні… Потім харчувався тиждень самими апельсинами, як якась обізяна…” – розповів чоловік.
 
Ще два місяці по тому дуже тяжко дихати. За словами Чепиноги, не вдихається так, як хочеться  і  це дуже злить і нервує. 
 
“Зате потім накриває якийсь беззастережний оптимізм. Тіпа: Вижив!!! Виходиш надвір, а там – трава!!! Зелена трава, бля! Це ж ахуєнно!!!… Кіт заліз на гараж… – Ай, маладєц, ти, кіт!… Птиці співають… – Ви, птиці, великі умниці! Дякую Вам!!! Потім попустило трохи”, – поділився досвідом блогер.
 
Чепинога досі переконаний, що на всі  застережні заходи й карантини вірусу абсолютно наплювати.  І порівняв це з  будівництвом метрового паркану з цегли від комарів. Чоловік, який у важкій формі перехворів  ковідом впевнений, що вірус значно розумніший, ніж ми думаємо,  бо живе й розвивається за власними алгоритмами, що   неясні й незрозумілі людям. 
 
“Я ще міг би вам, з точки зору власного досвіду, порадити: “Бережіться!”. Але ж, хрен ти від нього вбережешся, коли він по тебе прийде… Я мив руки не менше 30-ти секунд, бризкався антисептиком, уникав зайвих контактів, скрізь ходив в масці та практикував всяку іншу безсмислєнну х****ю”, – резюмував Чепинога. 
 
>подолали понад 10 тисяч українців (статистика).
Комментарии
Loading...