fbpx

Цифра дня. Скільки людей щепили в Центрі вакцинації за вихідні

60

Протягом вихідних, 29 та 30 травня, у столичному Центрі вакцинації проти COVID-19, створеному на базі Міжнародного виставкового центру, вакциновано 3467 людей. Зокрема, сьогодні щеплення отримали 2072 особи.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Сьогодні кількість охочих вакцинуватися була надзвичайно великою. Для мене це – свідчення обізнаності та свідомості людей. Така готовність вакцинуватися дає сподівання на те, що за наявності вакцин ми зможемо подолати пандемію в країні і в світі загалом», – написав Поворозник.

Також він подякував усім за оперативну та якісну організацію масової вакцинації.

«Ми не змогли би цього зробити, якби не синергія усіх учасників процесу. Це і злагоджена робота медичних працівників та невичерпна енергія студентів-медиків комунальних медколеджів, які розповідали, пояснювали і за необхідності супроводжували кожного охочого щепитися на вакцинацію та після неї. Це і бажання соціально відповідального бізнесу допомогти у подоланні епідемії. І фахівці Держпродспоживслужби, які консультували і підказували, як правильно і відповідно до норм налагодити процес, і, звичайно ж, Департамент охорони здоров’я, працівники якого організували та об’єднали все в одне ціле», – написав Поворозник.

Центр вакцинации МВЦ

Як повідомлялося, сьогодні до Центру вакцинації утворилася велика черга (ВІДЕО).

>тут.

Комментарии
Loading...