fbpx

Кмітлива киянка завадила викраденню хлопчика, якого невідомий тягнув до машини

35

У Києві чоловік днями намагався викрасти 10-річного хлопчика. На щастя, поруч опинилась спостережлива і небайдужа жінка, яка не розгубилась – швидко оцінила ситуацію і хитрощами завадила злочину.

Про це у Facebook розповіла сама жінка. Вона каже, що вирішила розповісти цю історію, щоб усі були уважними і небайдужими.

За словами жінки, днями близько 17:00 між зупинками “Райдужний” і ст. Ватутіна на проспекті Шухевича вона помітила, що якийсь чоловік років 35 жорстко тягне хлопчика років 10 на вигляд до машини.

Підійшовши ближче, почула благання дитини: “Дядя, відпустіть мене, я вас не знаю” і відповідь чолов’яги: “Заткнись и пошли со мной”.

Людей в радіусі кількасот метрів не було і часу на витягання телефона, дзвінки в поліцію і таке інше також, бо до машини залишалось кілька метрів. Вона там була одна і пікнув замок. Але, головне, я чітко зрозуміла, що це викрадення чужої дитини”, – ділиться дописувачка.

Оцінивши ситуацію, вона пішла ва-банк.

Підбігаю до них, шарпаю малого за рукав так, що навіть той мужик у шоці, і вдаю знервовану маму. Сварю на малого: “Ну скільки можна тікати!? От що мені з тобою робити?! Вдома з тобою поговоримо!”. Оторопілий виродок дивиться на мене і в жаху мчить до машини та тікає, а я просто не встигаю ні сфотографувати його, ні запам’ятати номер. Але це точно був оливковий Ланос”, – розповідає жінка.

Малий пояснив їй, що був на додатковому у своєї вчительки, заняття скасувалось в останній момент, а в нього розрядився телефон і він не попередив маму, щоб прийшла його забрати, тож вирішив сам піти додому. Чоловіка хлопчина реально не знав, той пристав просто серед вулиці. 

У жінки був павербанк – телефон хлопчика увімкнули, і він набрав маму. Вона примчала нажахана за 10 хвилин і готова була цілувати руки спасительці своєї дитини.

Розумію, що якась невідома сила змусила мене вийти на зупинку швидше, пройтись додому пішки, та ще й повернутись трохи назад, щоб пройтися новою частиною парку, яку ще доробляють. І сама не знаю, як я в той момент не розгубилась і зробила так, як колись моя знайома, яка раніше розповідала мені про подібний випадок. Закликаю всіх бути уважними і небайдужими”, – підсумувала авторка посту.

Читайте також: Хотів зґвалтувати. На АЗС у Борисполі чоловік викрав 4-річну дівчинку (ФОТО, ВІДЕО)  

Комментарии
Loading...