fbpx

“Слуга народу” накинувся на журналістів, бо дружина поставила авто під “Зупинка заборонена”

34

У кадр активістів потрапив автомобіль, який припаркувався відразу під знаком “Зупинка заборонена”. Крім цього машина стояла в зоні зупинки громадського транспорту, що також заборонено ПДР.

Відео інциденту опублікували на YouTube-каналі “ЗупиниЛося”.

Активіст люб’язно запропонував водійці  від’їхати,  вказавши на численні порушення правил. Проте жіночка не стала перейматися його зауваженнями і викликала на допомогу чоловіка. Виявилося, що за кермом бордової “Тойоти” перебувала дружина  нардепа від “Слуги народу” Юрія Камельчука.

До того, як нардеп вибіг до авто,   ведучий приклеїв на лобове скло машини наклейку “ЗупиниЛося”.

Розбірки почалися, коли до  автомобіля прибіг депутат, який  обурено заявив, що журналісти хамили його дружині та чіпали його властність.   

Камельчук заявив, що його дружина зупинилася на дві хвилини на аварійці й це дозволено де завгодно. Потім він почав обзивати журналістів і знову спробував виправдати порушення правил ПДР, тепер уже – службовими потребами.

Нардеп ще досить тривалий час намагався з’ясувати стосунки з активістами, які абсолютно все знімали на відео. В результаті, автори програми “ЗупиниЛося” порадили Камельчуку разом з дружиною піти на перездачу ПДР, а нардеп звинуватив активістів у нападках та проблемах з жінками. 

>лобіюють інтереси телеканалів, яким “важко знімати серіали українською”.

Комментарии
Loading...