fbpx

“Слуги” лобіюють інтереси телеканалів, яким “важко знімати серіали українською” – Петро Порошенко

141

П’ятий президент, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко вважає, що депутати з монобільшості лобіюють законопроекти, спрямовані проти підтримки української мови у кіновиробництві.

Про це він заявив під час погоджувальної ради.

Вам заважає мова. Бо питання самоідентифікації ви замінюєте лобізмом. Лобізмом ваших телеканалів і ваших керівників. Бо Ткаченку, виявляється, дуже важко перекладати українською мовою ті серіали, якими вони намагаються обдурювати українців”, – наголошує Петро Порошенко.

Як відомо, з 16 липня набуває чинності частина 6 статті 23 Закону про мову, яка передбачає, що «мовою поширення та демонстрування фільмів в Україні є державна мова» і регламентує виконання цього правила в кінотеатрах, на телебаченні й інтернет-платформах.

Законопроект 5554 під прикриттям карантину через пандемію коронавірусу передбачає відкласти цю норму на невизначений термін “через два місяці після закінчення карантину”.

Я не думаю, що зараз законопроект 5554 є тим пріоритетом, який чекає Україна”, – резюмував Петро Порошенко.

Читайте також: У Биківнянському лісі розумієш, чому так важлива армія, віра, мова – Петро Порошенко  

>заявив, що з 1 червня тарифи на газ будуть рекордними за весь час незалежної України – з урахуванням ПДВ і транспортування будуть становити від 9 до 14 тис. грн за тисячу кубометрів.

Комментарии
Loading...