fbpx

Сонячне затемнення 10 червня: де можна спостерігати і що не можна робити

54

Затемнення впливають на людей: частіше спостерігаються головні болі, «скаче» тиск, погіршується самопочуття. Посилюються конфлікти і випадки агресивної поведінки в суспільстві.

10 червня 2021 р відбудеться кільцеподібне сонячне затемнення. Тінь, яку відкине Місяць на Землю, пронесеться по її поверхні зі швидкістю приблизно в 1 кілометр в секунду.

Всього в цьому році ще відбудуться три затемнення.

 

Календар затемнень 2021 року

  • 10 червня 2021 року – кільцеподібне сонячне затемнення
  • 19 листопада 2021 року – часткове місячне затемнення
  • 4 грудня 2021 року – повне сонячне затемнення

Затемнення Сонця 10 червня 2021 року

Коли буде: точний час. Кільцеподібне сонячне затемнення очікує нас 10 червня 2021 року о 13:41 за київським часом (10:41 за UTC).

Тривалість: 3 хвилини 51 секунда

Де можна спостерігати? Велика частина Європи та Азії, Північна / Західна Африка, більша частина Північної Америки, Атлантика, Арктика.

Чи буде затемнення в Україні? Буде, в північних регіонах.

Як затемнення впливають на людей?

У людей частіше спостерігаються головні болі, «скаче» тиск, погіршується самопочуття. Посилюються конфлікти і випадки агресивної поведінки в суспільстві. Люди, які страждають на гіпертонію і серцево-судинними захворюваннями, помічають загострення симптомів під час затемнень.

Сонячні затемнення впливають на сферу бізнесу, спілкування та комунікацій між людьми. У ці періоди іноді здається, що нам важко знайти спільну мову навіть з найближчими та рідними, втрачається зв’язок з партнерами, виникають конфлікти із супутниками життя.

Як підготуватися до сонячних і місячних затемнень у 2021 році?

За 3 дні до початку затемнень необхідно розпочати підготовку, щоб зустріти це незвичайне астрономічне явище, так би мовити, «у всеозброєнні». У ці дні важливо уповільнити свій життєвий ритм, визначити свої головні цілі та усвідомити допущені раніше помилки.

Розпочніть з медитацій або просто присвятіть час тим справам, які вас тішать і наповнюють. Це може бути улюблене хобі, читання книг, йога або спорт. 

Що не можна робити під час затемнень 2021 року

  • Не плануйте на дати затемнень в 2021 році жодних важливих подій, доленосних кроків та проєктів.
  • Астрологи не рекомендують розпочинати бізнес, реєструвати шлюб і планувати зачаття дитини на фази місячних і сонячних екліпсів.
  • Також варто бути обережними зі своїми висловлюваннями: навіть з найменшої іскри може спалахнути полум’я конфлікту.

До слова, лише 10% українців планують відпустку за кордоном – цікава статистика.

Комментарии
Loading...