fbpx

Ремонт Індустріального шляхопроводу: що вже зробили і коли кінець

39

На Індустріальному шляхопроводі, який кілька місяців назад почали капітально ремонтувати, повністю замінили аварійні елементи конструкції мосту, влаштували сучасну гідроізоляцію, встелили новий міцний асфальт. Наразі розпочався новий етап ремонту. Цей об’єкт та ще 60 інших планують відремонтувати за кілька місяців.

Про це сьогодні під час брифінгу розповів мер Києва Віталій Кличко. 

Вчора я перевірив, як відбувається капітальний ремонт Індустріального шляхопроводу. Ми всі пам’ятаємо, в якому стані ще пів року тому він перебував. Бо з моменту будівництва об’єкту – в 1977 році – там не робили капітального ремонту. А це – 44 роки. Роботи там розпочали в березні цього року. Повністю замінили аварійні елементи конструкції мосту, влаштували сучасну гідроізоляцію, встелили новий міцний асфальт. А днями розпочали наступний етап робіт – ремонт трамвайної частини шляхопроводу”, – сказав Віталій Кличко.

За його словами, капітальний ремонт Індустріального шляхопроводу планують завершити до кінця серпня цього року. Тоді ж – і відновити рух швидкісного трамваю.

Роботи здійснюють комплексно. Тому разом із оновленням шляхопроводу виконують капітальний ремонт станції “Індустріальна” лінії швидкісного трамваю – відремонтують платформи станції та її приміщення.

Також, зазначу, відбувається ремонт вулиці Борщагівської. Завершать її реконструкцію теж до кінця серпня. Вулиця не бачила капітального ремонту 57 років! Там зараз влаштовують верхній шар покриття проїжджої частини, ремонтують тротуари та влаштовують велодоріжки. Встановлюють опори зовнішнього освітлення. Крім того, на Борщагівському напрямку триває середній ремонт шляхопроводу на перетині Кільцевої дороги і проспекту Леся Курбаса”, – підкреслив Віталій Кличко.

Він зазначив, що до кінця цього року місто планує оновити 65 об’єктів дорожньої інфраструктури. Сьогодні триває, зокрема, реконструкція наступної черги Пейзажної алеї, капітальні ремонти вулиць Льва Толстого, Чорнобильської, Милославської, кількох ділянок Великої кільцевої, що раніше перебували на балансі області.

Також оновлюють Новокостянтинівський шляхопровід, два шляхопроводи на вулиці Льва Толстого – над залізницею і над річкою Либідь.

Читайте також: Ремонтний сезон набирає обертів: як оновлюються вулиці столиці 

>смуги облаштують до літа на кількох вулицях.

Комментарии
Loading...