fbpx

У центрі столиці обмежать рух транспорту: коли і чому

45

5 червня о 19:30 на Софійській площі відбудеться open-air гранд-концерт «Зірки світової опери». На час проведення заходу передбачено обмеження транспортного руху вздовж Володимирського проїзду (від перехрестя з вулицею Володимирською до перехрестя з вулицею Малою Житомирською), а також на вулиці Володимирській (від перехрестя з вулицею Рейтарською до перехрестя з вулицею Великою Житомирською).

Також можливі зміни руху громадського наземного транспорту, про що буде повідомлено додатково.

Ініціатор проєкту та його художній керівник – Анатолій Солов’яненко. Концерт відбудеться за підтримки Департаменту культури КМДА та Національної Спілки театральних діячів України.

Звучатиме музика: Пуччині, Доніцетті, Россіні, Бізе, Гуно, Верді, Сен-Санса, Лисенка.

Під час концерту можна буде насолодитись виступом 5 українських співаків, які стали окрасою найвідоміших оперних сцен світу:

  • Оксана Дика,
  • Валентина Плужнікова,
  • Євген Орлов,
  • Віталій Білий,
  • Олексій Пальчиков

Вхід вільний. Необхідно дотримуватися маскового режиму та пройти температурний скринінг.

> проведення фестивалю «Річковий рейв», який планувався з 28 по 30 травня у Вишгороді, заборонили. Рішення про заборону ухвалене за підсумками засідання Вишгородської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Вона постановила, що організатори начебто не можуть забезпечити виконання карантинних вимог.

 

Комментарии
Loading...