fbpx

Фестиваль європейського кіно для киян – дати та як зареєструватись

50

В Україні відбудеться онлайн-фестиваль європейського кіно EUFF 2021. Прем’єри світових кінофестивалів – безкоштовно для українських глядачів.

Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики. 

Фестиваль пройдитиме з 7 по 13 червня. 

Лейтмотив цього року: «Відчуй кіно. Поринь в Європу!». Участь у кінофестивалі безкоштовна, необхідно лише зареєструватися.

Другий рік поспіль глядачі зможуть відчути себе частиною культури 8 країн Європи і подивитися фільми французькою, німецькою, угорською, румунською, латиською, фінською та навіть рідкісною галісійською мовою з українськими та англійськими субтитрами.

І більш того – познайомитися з картинами європейських режисерів, чиї роботи стали учасниками всесвітньо відомих кінофестивалів у Каннах, Торонто, Ґетеборзі, американського фестивалю незалежного кіно Sundance і багатьох інших.

Крім основної програми, глядачам буде доступна добірка з восьми короткометражних фільмів про зміну клімату та проблеми навколишнього середовища.

Для участі в онлайн-кінофестивалі EUFF 2021 необхідно перейти за посиланням eurofest.org.ua та безкоштовно взяти фільми у прокат для перегляду у зручний час.

Зареєстрований учасник може подивитися будь-яку кількість фільмів фестивалю. Перегляд фільмів буде доступний з 7 по 13 червня.

Читайте також: У парку Шевченка знову можна буде дивитись кіно під зорями

Комментарии
Loading...